MASZ 4 SEKUNDY, ŻEBY ZROBIĆ DOBRE WRAŻENIETo niewiele zwłaszcza,że możesz je zrobić tylko raz! Jeśli patrząc na swój profil na Instagramie myślisz sobie :
 " Ale tu bałagan! Nie za bardzo podobają mi się zdjęcia, które wrzucam, grafika leży i wszystko nie trzyma się kupy!" , pora zamienić myślenie na działanie i zacząć tworzyć Markę z której będziesz dumny!Dzięki prostym, krótkim video nauczysz się  robić świetne zdjęcia telefonem oraz stworzysz spójną, wyraźną Markę na Instagramie. Nie będziesz już dłużej dezorientował Twoich odbiorców kiepskiej jakości publikacjami i brakiem spójności. 
Dzięki autorskim szkoleniom to wszystko zamieni się w Markę Online o pełnym potencjale, którą samodzielnie wykreujesz.
  • Zostań profesjonalnym kreatorem swojej Marki Online i poznaj rewolucyjny zestaw kompletnych narzędzi do Budowania Wizerunku Marki Online.

  • Twórz swój własny, unikatowy styl i spraw, że klienci pokochają Twój Brand!


Nazywam się Anja Choluy


I pomagam przedsiębiorcom budować spójny, autentyczny wizerunek Marki Online.Pracuję dla Marek osobistych oraz Marek premium, a teraz chciałabym moją wiedzę i doświadczenie przekazać Tobie, byś samodzielnie i profesjonalnie Tworzył własną Markę w Sieci. 
Nie musisz mieć wyszukanego, drogiego sprzętu, ponieważ wszystko czego potrzebujesz już masz. Nauczę Cię jak zrobić świetne zdjęcia telefonem i jak od podstaw zbudować pełen potencjału profil na Instagramie. 
Wiedzę jaką zdobędziesz zastosujesz do każdej niszy i każdej branży. Podana w prosty sposób rozwiązuje wszystkie problemy z jakimi spotykasz się podczas budowania wizerunku Marki Online.


" Wydobądź ze swojej Marki drzemiący w niej potencjał. Inspiruj, motywuj i bądź spełniony!"

Anja CholuyWSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ 

JEST W TWOIM TELEFONIE

Spotkajmy się

Plac trzech Krzyży 10/14

00-507 Warszawa

Wyślij maila
Zadzwoń