TRENDY NA 2020' RAPORT

Bez względu na to jak poszło Ci w 2019 roku w Sieci, trzeba wyciągnąć wnioski i nie oglądać się wstecz. Nadchodzi bowiem nowy, pełen technologicznych zmian 2020 rok, w który możesz wejść dobrze przygotowany/a.


trendy w social media na 2020 rokjpg


Każdy Rok powinien rozpocząć się od dobrze przygotowanej Strategii marketingowej i jasno zdefiniowanych celów. Nikt nie lubi przecież strzelać ślepakami.

Sama strategia jednak nie wystarczy.Dobrze jest abyś wiedział/a drogi przedsiębiorco, co nowego będzie się działo w nadchodzącym 2020 roku, jakie nowości i trendy prognozują eksperci, specjaliści od PR-u oraz guru mediów społecznościowych. Łącząc tę wiedzę ze swoją strategią osiągniesz zdecydowanie lepsze wyniki, a już na pewno będziesz o krok przed konkurencją.

Jak widzisz, bardzo proste :)


trendy w social media na 2020 rok 1png

Technologia zdaje się powoli prześcigać niedoskonałości ludzkiego umysłu, co widać w najnowszych badaniach, które ukazują min.obraz depresji nastolatków i obniżonego nastroju w wyniku korzystania z Mediów Społecznościowych.
Z drugiej strony bardzo wyraźnie zarysowuje się t
rend #digitaldetox , co sugeruje zarówno zmęczenie jak i rozczarowanie Social Mediami.


Co zatem czeka przedsiębiorców w 2020 roku?

Przygotowałam dla Ciebie specjalny raport ,z którego dowiesz się co zwiastuje nadchodzący rok min. na Facebooku i Instagramie i jak te zmiany wpłyną na Twoją Firmę.
Dzięki informacjom zawartym w raporcie, możesz wyciągnąć wnioski i zacząć już dziś przygotowywać się na Nowy Biznesowy Rok.

KLIKNIJ ABY POBRAĆ "TRENDY NA 2020 ROK"


Zapraszam Cię do Markowej Społeczności na zamkniętej GRUPIE NA FB