MARKA W SIECI - POCZĄTEK

Jestem przedsiębiorcą.

Ponad 12 lat pracuję dla firm i marek osobistych tworząc kontent w postaci zdjęć i filmów do celów biznesowych i komercyjnych.

Dbam całym sercem o wizerunki online moich klientów mając na uwadze przede wszystkim ich

prawdziwość, umiejętności i wartości.

Mając wewnętrzny sonar w postaci intuicji, wybieram takie marki z którymi praca jest czystą radością.

Sądzę, że na tej samej zasadzie marki zaczęły wybierać mnie.


W czasie nazwę to "mojej kariery" rozwój technologii przyspieszył. Marketing stał się bardziej agresywny, a "rozmiar pizzy ten sam". Przez ostatnie 3 lata patrzyłam na desperackie próby dotarcia do klienta i przepalanie olbrzymich budżetów przez Firmy. Jednak chęć poznania i zgłębienia fenomenu Social Media i ludzkich zachowań, sprawiły, że stałam się specjalistą w swojej dziedzinie. 


Konsekwencją tego była konkluzja - czysta myśl - stworzyć Miejsce z fokusem na szczerość relacji i w oparciu o podstawowe wartości. Miejsce w którym przedsiębiorcy nie będą gonić kolejnych królików, którzy potrzebują solidnych, sprawdzonych narzędzi i metod by móc wzmacniać swoją pozycję na rynku w sposób spójny rzetelny i jawny, bazując na zaufaniu.

Wiem z czym boryka się przedsiębiorca który jakkolwiek istnieje w sieci. Dlatego stworzyłam rozwiązania w postaci gotowych produktów ( prostych do wdrożenia) i usług, które wynoszą markę na kolejny poziom, zdejmują z głowy troski i stres związany z zamieszaniem technologicznym oraz pozwalają budować autentyczny wizerunek Firmy na rynku.

Wiem, że są przedsiębiorcy, którzy samodzielnie wolą wykonywać większość online’owych powinności dlatego z myślą o nich przygotowałam szkolenia offline i online tak by ich to tej roli przygotować.

Powstaje Marka w Sieci .

Oparta na podwalinach wartości i doświadczeń biznesowych, relacjach oraz zaufaniu. Kwintesencja mojego zawodowego dorobku.

"W biznesie postawiłam na szczerość i wiem, że tylko tak chcę współpracować . Wiem, że moi klienci również tego potrzebują. Daję im komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług"