JAK ZWIĘKSZYĆ PRODUKTYWNOŚĆ TWORZĄC WŁASNĄ MARKĘ


Jesteś blogerem lub właścicielem małej firmy? Budujesz swoją Markę Osobistą?
Prawdą jest, że musisz codziennie motywować się do pracy. Jeśli jednak lubisz prokrastynować i nie wiesz jak zabrać się za organizację działań w Biznesie -zwłaszcza w poniedziałek rano - ten
tekst jest dla Ciebie.


marka w sieci anja choluy wizerunek online 3png

 
Poniżej zestawiłam dla Ciebie kilka prostych sposobów, które osobiście bardzo mi pomagają i  nie pozwalają się ... rozproszyć. Zaadoptuj je do Swojego życia, a zobaczysz, że poczujesz satysfakcję ,tak pożądaną w pracy nad budowaniem własnej Marki.
 

  • Wybieraj cele bliskie Twojemu sercu i pracuj nad nimi w pierwszej kolejności. Niech nic Cię nie rozprasza. Tak, wiem,że potrafi. Zwłaszcza kiedy pracujesz w domu, zawsze jest coś do zrobienia.
  • Przekształć cele w konkretne kamienie milowe i  w zarysie zaplanuj, gdzie chcesz się zobaczyć za 3 miesiące - 1 rok - 3 lata. Zapisz swoje kamienie milowe i patrz na nie codziennie.
  • Oczyść przestrzeń, w której pracujesz. Niech Wszystko ma wyznaczone miejsce.Oczyść swój umysł.W przeciwnym razie szybko stracisz motywację, będziesz zmęczony i rozdrażniony.
  • Myśl pozytywnie. Wiem,że nie zawsze jest to proste. Jednak pamiętaj ,że negatywność Cię wyczerpuje. 
  • Zrób listę TO DO. Od najważniejszych do najmniej ważnych zadań i po kolei odznaczaj te wykonane.


Tyle wystarczy. Przetestuj przez miesiąc i zobaczysz jak bardzo podniesie się Twoja wydajność.To sprawi, że będziesz zadowolony, a to z kolei zmotywuje Cię do dalszych działań. Mocno trzymam kciuki!

                                                                                                                       marka w sieci anja choluy wizerunek online 2png